Raha tagastamise ja loobumise tingimused

Kui oled tasunud WildFit 90 või WildFit 14 programmi eest, kuid soovid osalemisest loobuda, siis maksame kogu raha tagasi juhul, kui teatad sellest meile kirjalikult aadressil info@omena.ee hiljemalt 10 päeva enne programmi algust. Hilisemal teatamisel raha tagastamisele ei kuulu.


Kui tasud programmi eest osaliste maksetega, tuleb need kindlasti tasuda arvel määratud tähtajaks. Maksetähtaaja rikkumine toob kaasa programmist kõrvaldamise.


Erandjuhtudel on võimalik WildFit 90 programmi algust ka edasi lükata, st liituda mõne hilisema grupiga, kui selliseid on tulemas. Soovist liituda hilisema grupiga tuleb meile samuti kirjalikult teatada hiljemalt 10 päeva enne programmi algust. Hilisemal teatamisel ei saa kahjuks vastu tulla.

Rahulolugarantii tingimused

Kui oled läbinud kogu WildFit 90-päevase väljakutse (ei laiene teistele WildFiti programmidele), siis lubame sulle, et oled rahul saavutatud tulemustega. Kui sa seda pole, maksame sulle 100% raha tagasi.

 

Selle garantii mõttes tähendab "kogu WildFit 90-päevase väljakutse läbimine" järgnevat:

 

a) Vähemalt 80% WildFiti videote tervikuna vaatamine.

 

b) Programmi alguses, keskpaigas ja lõpus üksikasjalike mõõtmiste tegemine.

 

c) Vähemalt kahe “daily check-in” läbimine igas nädalas.

 

d) (Mis tahes sisu) postitamine WildFit 90-päevase väljakutse Facebooki gruppi või WildFiti foorumitesse vähemalt 10 korda 90-päevase programmi jooksul.

 

e) Teatamine oma rahulolematusest programmiga või edusammudega saates e-kirja aadressile ermil@omena.ee vähemalt 30 päeva enne programmi lõppu.

 

f) Oma algus- ja lõppfotode üleslaadimine oma liikmekontole GetWildFit.com leheküljel.

 

g) Pead osa võtma vähemalt 12-st reaalajas toimuvast coachingu sessioonist.

 

Raha tagastamise garantii kehtib ainult 90-päevase väljakutse maksumuse ulatuses. Sinna ei kuulu näiteks järelmaksulepingust tulenevate lisakulude või ükskõik milliste teiste kulude hüvitamine, mida oled teinud, et programmis osaleda.

  • Black Facebook Icon