top of page

Miks me armastame suhkrut?

TASUTA VEEBISEMINAR
22.02.2022 kell 19.00

🤔 Oled Sa kunagi mõelnud…

 

miks Sa armastad magusat?

miks magusast kunagi küllalt ei saa?

miks on suhkur kõige sees?

miks magusa (ka tervisliku) söömine paksuks teeb?

 

👍 Kui vastasid kasvõi ühele küsimusele JAH, siis oled õiges kohas. 

 

👉 Sellel seminaril saad vastuse kõigile nendele küsimustele ning ka mõne lihtsa nipi, kuidas magusat veidi vähem armastada ehk siis, kuidas saada oma magusaisud kontrolli alla 🤩.

 

🥑 Lisaks räägime terviseprogrammist WILDFIT, millel nõuanded põhinevad.

 

Veebiseminar kestab umbes 1 h või veidi enam.


 

LISAMATERJAL

 

👉 Kõik osalejad saavad oma mailile PDF faili suhkru erinevate nimedega, mis on poes abiks lisatud suhkrute leidmisel. Hetkel on selles nimekirjas 58 erinevat nimetust.

 

Miks üldse suhkrul on 58 (ja ka rohkem) nimesid? Vot sellest ja ka teistest toidutööstuse manipulatsioonidest räägime lähemalt juba veebiseminaril 😉.


 

REGISTREERUMINE

 

✍️ Seminar on tasuta, kuid vajalik on registreerumine allpool oleva vormi kaudu.

 

Hiljemalt 22. veebruari pärastlõunal saadame Sulle veebiseminari lingi. Kui postkastis kirja ei paista, siis vaata kindlasti ka rämpspostkasti (gmaili puhul pakkumiste kausta) ning kui ka seal ei ole, siis kirjuta meile info@omena.ee.

 

PS! Kui Sa mingil põhjusel ei saa otse olla veebiseminaril kohal, siis pole hullu, me saadame kõigile registreerunutele ka salvestuse.

 

PS! PS! Veebiseminarist teeme ülekande ka gruppi “Toiduvabadus” ning see on seal ka piiratud aja järelvaadatav. Grupiga saad liituda siin: https://www.facebook.com/groups/364001238065167


 

ESINEJA

 

⭐️ Veebiseminari viib läbi Ermil Miggur.

Ermil on coach, koolitaja ja superviisor, kes on ühe oma tegevussuunana pühendunud terviseprogrammile WILDFIT, mis seob omavahel coachingu, psühholoogia ja toitumisteaduse. See programm õpetab Sulle kuidas muuta püsivalt seda, kuidas mõtled toidust ja söömisest.

 

Heade harjumuste nõuandeid jagab Ermil oma Instagrami lehel www.instagram.com/ermilmiggur

 

👉 Ja Facebooki lehel www.facebook.com/ErmilMiggurOfficial

bottom of page