top of page

Lihtne lahendus suhkruisudele

TASUTA VEEBISEMINAR
30.08.2022 kell 19.00

🍭 Oma isude kontrollimine võib vahel tunduda lausa võimatu ülesanne, eriti kui räägime magusast. Tegelikult on see lihtsam, kui Sa arvad.


⭐️ Sellel TASUTA veebiseminaril näitab WILDFITi coach Ermil Miggur Sulle mitut lihtsat tehnikat/nippi, kuidas oma isud kontrolli alla saada.

👉 Muuhulgas saad vastuse küsimustele:
• miks inimesed armastavad magusat?
• miks magusast kunagi küllalt ei saa?
• miks on magusast nii raske loobuda?
• miks magusa (ka tervisliku) söömine paksuks teeb?

• kuidas toidutööstus meiega manipuleerib?

 

🥑 Lisaks räägib Ermil terviseprogrammist WILDFIT, millel enamus nõuanded põhinevad ning mille kaudu on võimalik selle teemaga veel sügavamale minna.

 

Veebiseminar kestab umbes 1,5 h.


 

LISAMATERJAL

 

👉 Kõik osalejad saavad oma mailile PDF faili suhkru erinevate nimedega, mis on poes abiks lisatud suhkrute leidmisel. Selles nimekirjas on pea 60 nime. Lihtsalt õudne, eks!?


 

REGISTREERUMINE

 

✍️ Seminar on tasuta, kuid vajalik on registreerumine allpool oleva vormi kaudu.

 

Hiljemalt 30. augusti pärastlõunal saadame Sulle veebiseminari lingi. Kui postkastis kirja ei paista, siis vaata kindlasti ka rämpspostkasti (gmaili puhul pakkumiste kausta) ning kui ka seal ei ole, siis kirjuta meile info@omena.ee.

 

PS! Kui Sa mingil põhjusel ei saa otse olla veebiseminaril kohal, siis pole hullu, me saadame kõigile registreerunutele ka salvestuse.

 

PS! PS! Veebiseminarist teeme ülekande ka gruppi “Toiduvabadus” ning see on seal ka piiratud aja järelvaadatav. Grupiga saad liituda siin: https://www.facebook.com/groups/364001238065167

NB! Samas, pea meeles, et kõige parem on otse ZOOM kõnes kohal olla, sest siis saad ka küsimusi küsida😉.


 

ESINEJA

 

⭐️ Veebiseminari viib läbi Ermil Miggur.

Ermil on coach, koolitaja ja superviisor, kes on ühe oma tegevussuunana pühendunud terviseprogrammile WILDFIT, mis seob omavahel coaching´u, psühholoogia ja toitumisteaduse. See programm õpetab, kuidas muuta püsivalt seda, kuidas sa toidust ja söömisest mõtled.

Viimase kahe aasta jooksul on Ermil läbi WILDFITi aidanud enam kui 400 inimesel liikuda oma tervisega seotud eesmärkide poole. Lisaks on ta aidanud üle 1600 inimese suhkruvabaduseni.

 

Heade harjumuste nõuandeid jagab Ermil oma Instagrami lehel www.instagram.com/ermilmiggur

 

👉 Ja Facebooki lehel www.facebook.com/ErmilMiggurCoaching

bottom of page