top of page

TASUTA VEEBISEMINAR
Lihtne lahendus emotsionaalsele söömisele
19.12.2023 kell 19.00

Üle pika aja on taas võimalik osa saada WILDFITi coach Ermil Migguri kõige populaarsemast veebisemarist, millel on osalenud kokku üle 1500 inimese.

👉 Osale sellel TASUTA veebiseminaril ja saad teada, kuidas tulla toime:

  • ülesöömisega

  • suhkru isudega

  • emotsionaalse söömisega

  • hilisõhtuse snäkkimisega

🥑 Lisaks räägib Ermil terviseprogrammist WILDFIT, millel enamus nõuanded põhinevad ning mille kaudu on võimalik selle teemaga veel sügavamale minna.

Veebiseminar kestab umbes 1,5 h.

 

REGISTREERUMINE

 

✍️ Seminar on tasuta, kuid vajalik on registreerumine allpool oleva vormi kaudu.

 

19. detsembril umbes kell 18.00 saadame Sulle veebiseminari lingi. Kui postkastis kirja ei paista, siis vaata kindlasti ka rämpspostkasti (gmaili puhul pakkumiste kausta) ning kui ka seal ei ole, siis kirjuta meile info@omena.ee.

 

PS! Kui Sa mingil põhjusel ei saa otse olla veebiseminaril kohal, siis pole hullu, saadame kõigile registreerunutele ka salvestuse.

🎁 NB! Kõigi vahel, kes registreeruvad ja osalevad otse ZOOM kõnes, loosime välja tervislikke kingitusi e-poest www.toiduvabadus.ee 😉.


 

ESINEJA

 

⭐️ Veebiseminari viib läbi Ermil Miggur.


Ermil on coach, koolitaja ja superviisor, kes on ühe oma tegevussuunana pühendunud terviseprogrammile WILDFIT, mis seob omavahel coaching´u, psühholoogia ja toitumisteaduse.
WILDFIT õpetab, kuidas muuta püsivalt seda, kuidas sa toidust ja söömisest mõtled. Viimase kolme aasta jooksul on ta sedasama õpetanud rohkem kui 4500 inimesele.


Ermil on ka kaasautoriks sellel aastal ilmunud tervislikule kokaraamatule "Ainus kokaraamat, mida vajad tervislikuks toitumiseks".
.
👉 Ermili tegemisetega saad kursis olla Instagrami kaudu: www.instagram.com/ermilmiggur


👉 Facebooki kaudu: www.facebook.com/ErmilMiggurConsulting


🍎 "Ainus kokaraamat, mida vajad tervislikuks toitumiseks" leiad Apollo ja Rahva Raamatu kauplustest üle Eesti või saad tellida aadressil www.toiduvabadus.ee.

bottom of page