top of page

WILDFITi 90-päevane väljakutse

jäätis

Mida teha, kui sul on olnud kohutav päev? Süüa!

 

Mida teha, kui sul on suurepärane päev? Süüa!

 

Mida teha, kui sul on igav? Süüa!

Aastakümneid on toiduturundus õpetanud meid nägema toitu kui parimat lahendust igas elusituatsioonis. Selles on kaks suurt probleemi:

 

Taoline mõtteviis paneb inimesed toiduvangi; see annab toidule jõu määratleda ja kontrollida meie emotsionaalset ja füüsilist elu.

 

Peaaegu kõik toiduturunduse sõnumid osutavad rohkelt töödeldud toitudele, mis muudavad inimesed haigeks, ülekaaluliseks ja tekitavad toitainetevaegust.

 

Kas selle lugemine ei muuda sind samal ajal vihaseks ja uskumatult kurvaks? Kui sul on kõrini sellisest vildakast lähenemisest inimeste toitumisele, oled õiges kohas.

brain icon

Kui oled kõike proovinud, kuid pole ikka veel suutnud liigsest kaalust vabaneda, oled õiges kohas.

 

Kui oled tüdinud ja väsinud olemast teatud toitude suhtes jõuetu ja soovid tõeliselt tervislikumaid toite nautida (kuid pole kindel, kas see on üldse võimalik!), oled õiges kohas.

 

Kui sul on eesmärke ja unistusi, mida oleks palju lihtsam saavutada, kui sul oleks rohkem energiat, parem uni ja parem keskendumisvõime, oled õiges kohas.

burger icon
Avokaado smuuti

Mis on WILDFIT 90?

WILDFIT 90 on elumuutev toitumisprogramm. See õpetab sulle, kuidas muuta püsivalt viisi, kuidas mõtled toidust ja söömisest.

See toitumismetoodika sobib inimestele, kes soovivad kaalust alla võtta, kaalus juurde võtta või seda säilitada. WILDFIT 90 sobib kõrgeid tulemusi püüdvatele sportlastele. See metoodika sobib õigupoolest kõigile, kes soovivad elada kauem ja suurema elujõuga.

WILDFIT 90 õpetab sulle, kuidas treenida oma aju mitte soovima toitu, mis ei ole sulle hea, ja hakata tahtma toitu, mis sind tõeliselt kosutab ja sulle energiat annab.

 

#wildfiteesti #toiduvabadus
 

Ermil Miggur

Minu lugu

Kas sul on suured unistused, aga vähe energiat, et neid ellu viia? Minuga just täpselt nii oligi. 
 

Olen viimased 5 aastat tegelenud tõsisemalt enesearenguga ja mida rohkem sellega tegeleda, seda suuremaks lähevad unistused. Paraku oli nende elluviimine oli raskendatud, sest pidev väsimus, halb uni ja tõusev kaal hoidsid mind tagasi. 
 

Otsustasin, et pean midagi ette võtma, sest on palju asju, mida tahan teha, kuid tervis ei pea tempole vastu. Ja nagu elus tihti juhtub: kui midagi tõeliselt soovid, siis sulle antakse. Nii jõudsingi WILDFITi 90-päevase väljakutse programmi. Olen varemgi dieete pidanud ja üritanud tervislikult toituda, kuid ükski asi pole püsima jäänud. 

 

WILDFIT ei ole tavaline dieet, see oli mulle kohe selge. Juba lähenemine toidule ja kõigele sellega seonduvale on radikaalselt teine kui ühelgi teisel terviseprogrammil, mida tean. Põnevaim erinevus minu jaoks oli coaching’u kasutamine, sest ma olen ju coach 😊. Usun, et coaching’u (ja ka supervisiooni) metoodikad saavad abiks olla igas eluvaldkonnas (täna on need veel alakasutatud) ja ma väga tahtsin kogeda, kuidas neid kasutatakse kaalu langetamisel ja üldse tervise edendamisel.


WILDFITi 90-päevane väljakutse ületas igati mu ootusi ja avas mu silmad paljude toitumisteemade suhtes. Olen pärast seda 12 kg kergem, magan paremini, tuju on rõõmsam, vähem on stressi ja magusaisusid. Loomulikult on mul ka rohkem energiat, et viia kõik oma unistused ellu 😊.


Liitu sinagi WILDFIT 90-päevase väljakutsega. Ma näitan, kuidas ma seda kõike tegin, ja jagan oma teadmisi ka sulle.


Ermil Miggur
WILDFITi coach

Kristi

Kristi lugu

Tervislik toitumine on mulle alati huvi pakkunud ning toiduvalmistamine minu igapäevane tegevus. WILDFITist kuulsin esimest korda paar aastat tagasi ühel koolitusel, kus esines selle looja Eric Edmeades. Kui sain teada, et Ermil on liitunud WILDFITi programmiga, oli minu kindel soov see ka ise läbi teha. Õnneks võttis Ermil mu oma tiiva alla ning hakkas mind ise juhendama😊.

 

Arvasin, et see saab olema raske. Kõik varasemad dieeditamised on lõppenud ühtemoodi. Alustan suure entusiasmiga, kuid siis ühel hetkel lihtsalt väsin ära, sest reegleid on nii palju või kogu aeg peab kaloreid ja koguseid arvutama jne.

WILDFITi puhul oli kõik teisiti: iga nädal oli vaja teha mõni “pisike” muudatus, mis tundus lihtne. Ja kuna Ermil pidevalt selgitas, miks me midagi teeme, olid kõik muudatused väga loogilised. Esimest korda elus sain PÄRISELT aru, MIKS ma midagi söön ja MIDA see minuga teeb.

Võrreldes mingi muu programmiga, on WILDFITi fenomen kindlasti ka pidev ja igakülgne toetus. Kõike on kordades lihtsam teha, kui su kõrval on coach’ina inimene, kes saab tõepoolest aru, mida tunned, ning oskab sulle nõu anda. Minu jaoks oli see huvitav kogemus, sest Ermil juhendas mind individuaalselt samal ajal, kui ise selles programmis osales. Kuigi ma grupi-coaching us ei osalenud, usun, et sellel on veel oma lisavõlud: kõik teevad sama asja koos ning saavad üksteisega oma kogemust jagada. Kui su ümber on nii palju toetavaid inimesi, on väga raske läbi kukkuda😀.

 

Suhtusin alguses skeptiliselt mõttesse, et WILDFIT on n-ö elumuutev kogemus. Aga nüüd hiljem, pärast programmi läbimist, saan aru, et tegelikult on see tõsi. Loomulikult on mul hea meel selle üle, et planeeritud 5 kg kaotamise asemel olen nüüd hoopis 8,2 kg kergem😀. Kuid tegelikult on suurim muutus hoopis see, et kolme kuu jooksul paranes mu tervis sedavõrd, et loobusin inhalaatori kasutamisest. Nimelt on mul diagnoositud kergekujuline astma, kuid poole WILDFITi programmi jooksul avastasin, et ei köhigi enam.

 

Lisaks olen õnnelik selle üle, et suudan järgida WILDFITi põhimõtteid ka pärast programmi läbimist. Teen oma tänased toiduvalikud täiesti teadlikult. See toimub kõik väga loomulikult ja sundimatult. Nüüd tean, mida süüa, kui tahan end tõepoolest hästi tunda😊.

Usun, et WILDFITi programmi läbimine oleks kasulik kõigile inimestele. See pole tavaline kaalulangetus- või toitumisprogramm. WILDFIT aitab elada tervemat ja kvaliteetsemat elu olenemata sinu vanusest. Eriti soovitan seda kõigile lapsevanematele: teie tegevus ja eeskuju mõjutavad tohutult valikuid, mida teie lapsed tulevikus tegema hakkavad. Kui Sa ei taha teha seda sammu enda pärast, võiksid seda teha oma laste ja teiste lähedaste pärast. 

 

Teiste minu grupiliikmete tagasisidet saad vaadata

Mõned tulemused veel laiast maailmast

Tänaseks on WILDFITi 90-päevase väljakutse läbinud rohkem kui  50 000 inimest üle maailma. Väljakutse lõpetamise protsent on fenomenaalne - 90% inimestest, kes WILDFITi väljakutset alustavad, ka lõpetavad selle!

7 asja, mida peaksid WILDFITi kohta teadma

1
2
3
4
5
6
7

See EI OLE ajutine detox või lühiajaline puhastuskuur. 
WILDFIT on elustiil ja WILDFIT 90 on mõeldud selleks, et kindla aja jooksul kohaneda uue elu- ja toitumisviisiga.

 

Sa ei ole kunagi näljane. Kas tead neid programme, mis üritavad õpetada, kuidas kalorite vähendamisega (põhimõtteliselt nälgmisega) toime tulla?  See ei ole üks nendest. Sul on iga päev kõht täis ja kaloreid lugema ei pea.
 

Meie treeningunõuded = NULL. Me ei julgusta kunagi (mitte kunagi!) kedagi mitte trenni tegema. Sellegipoolest arvab enamik inimesi, et keha muutmiseks on parim viis treening, kuid tegelikult see pole nii. See on peaaegu alati kinni toidus, mida sööd. Seetõttu keskendub WildFit eranditult toitainete valikutele ja mõtteviisile.
 

Ei mingit "Ma kunagi teen seda" vabandust.  WILDFIT 90 on teadlikult kavandatud ajastatud protsessina, mis aitab sul saavutada olulisi tulemusi 90 päeva jooksul (enamikel juhtudel ka kiiremini). See programm on loodud muutma su elu KOHE.
 

Me ei ilusta: see ei ole alati lihtne. Mõned muudatused tunduvad lihtsad ja teised panevad sind tõeliselt proovile. Seetõttu on grupi ja coachingu tugi hindamatu. Sind toetatakse igal sammul.
 

Spetsiaalseid toite pole vaja osta. WILDFIT 90 ei palu sul selle programmi jooksul osta “spetsiaalseid toite” või “toidulisandeid”. Kõiki toiduained, mida vaja läheb, leiad suurematest toidupoodidest.
 

See on palju rohkem kui toitumisprogramm. WILDFIT 90 on ka tohutu isikliku arengu teekond. Sa jõuad suurema selguseni, miks oled teinud seni just niisuguseid valikuid ja kuidas luua oma elus jätkusuutlikke muutusi (köögis ja väljaspool).

Mida WILDFIT 90-päevane väljakutse sisaldab?

WildFit programm

WILDFIT 90-päevane väljakutse sisaldab:

36st videost koosnevat video programmi, mida juhib WILDFITi asutaja Eric Edmeades. (NB! Videoid on võimalik vaadata inglise või vene keeles)

Veebipäevikut ja oma edusammude jälgimise tööriistu. (NB! Tööriistad on inglise keeles.)

 

Eluaegset ligipääsu WILDFITi platvormil olevale 36st videost koosnevale treeningprogrammile.

 

Living WILDFIT e-raamatut (NB! raamat on inglise keeles), mis aitab sul pärast programmi läbimist WILDFITi järgi edasi elada.

 

Privaatset Facebooki gruppi koos coachingu’ga, et toetada sind kogu programmi vältel.

 

18 veebi-coaching’ut (Zoom) WILDFITi coach’i Ermil Migguriga.

 

Kõigi 18 veebi-coaching’u sessiooni salvestust juhuks, kui sa ei saa otse osaleda (ligipääs salvestustele kehtib kuni 6 kuud pärast programmi lõppu).

 

+

BOONUSENA


Saad kingituseks WILDFITi e-kokaraamatu (inglise keeles).


7 videost koosnev koolitus, kus Delis Cateringi asutaja Kristi Kalda jagab häid toiduga seotud nippe ja nõuandeid + retsepte, just neid, mis parasjagu sellesse nädalasse sobivad.

Tule WILDFITi Eesti perekonda!

Mai gruppi on registreerumine lõppenud. Uus grupp sügisel.


Broneeri omale koht juba täna ja saa osa varajase registreeruja soodustusest. Kirjuta ermil@omena.ee

VÕI

Proovi 14 päeva

Proovi WILDIFITi 90-päeva programmi esimesed 14 päeva.

Raha tagasi garantii

Pole juhus, et 90% inimestest, kes osalevad WILDFITi 90-päevasel väljakutsel, ka lõpetavad selle edukalt. WILDFIT on mitmete aastate jooksul tuhandete klientidega töötades hoolikalt loodud ja täiustatud programm.

Usume kindlalt, et WILDFIT aitab sul täita oma tervisega seotud eesmärke. Samas, kui sa läbid 90-päevasest programmist vähemalt 80% ja pole saavutanud ühtegi positiivset muutust, anname sulle hea meelega 100% raha tagasi.
 

bottom of page