top of page

Proovi WILDFITi 14 päeva

Oled mõelnud WILDFIT 90 programmiga liituda, kuid siiani kahelnud, kas tasub?

 

Pakume võimalust proovida WILDFITi programmi 14 päeva jooksul.

 

Miks just 14 päeva? Seepärast, et 90-päevase programmi esimesed kaks nädalat on kogu programmi vundament, kus muudame Su mõtlemist toidust ning söömiskäitumise mustreid. Hakkad aru saama, miks Sa mõnda toitu ihaldad, aga teist vihkad. 

 

Kui oled emotsionaalne sööja, pidev dieeditaja või suhkrusõltlane, siis nende päevade jooksul saad kindlasti enda kohta palju teada ning häid taipamisi.

Mida need 14 päeva täpsemalt sisaldavad?

WILDFIT programm

 

  • 10st videost koosnevat treeningprogrammi, mida juhib WildFiti asutaja Eric Edmeades. (videosid on võimalik vaadata inglise või vene keeles)

  • Online päevikut ja oma edusammude jälgimise tööriistu (tööriistad on inglise keeles)​

  • Privaatset Facebooki gruppi koos coachinguga, mis on mõeldud toetamaks sind kogu 14 päeva vältel.

  • 6 online (Zoom) coachingut WILDFITi coach Ermil Migguriga.

  • Salvestusi kõigist 6st online coachingu sessioonist juhuks, kui Sa ei saa otse osaleda (ligipääs salvestustele kehtib kuni 6 kuud pärast 14-päevase programmi lõppu).

 

Kui Sulle need 14 päeva meeldisid, on Sul võimalus jätkata programmi täispikal ​kujul ehk siis teha läbi kõik 90 päeva.

 

Kui leiad, et 90-päevane programm ei ole siiski Sinu jaoks või leiad, et need kahel nädalal saadud suurepärased teadmised on piisavad, et muuta oma elu, siis täpselt nii võidki teha.

Mingeid kohustusi 14-päevase programmiga liitumine kaasa ei too, ainult teadmisi 😊. Tule üksi või koos sõbraga.

Mis on 14 päevaga võimalik?

Kaisa tagasiside

Kui Sa oled kunagi mõelnud sellele, et võiks oma suhet toiduga lähemalt uurida ja analüüsida ning Sul on vaikselt juba kopp ette saamas sellest, et Su suhe keha ja sinna igapäevaselt tangitava toiduga pole mitte teadlik vaid pigem automaatne siis on see programm just Sinule. See ei ole ei dieet ega järjekordne X arvu päevadega trimmi saamise programm vaid pigem mõttemalli ning elustiili muutus, mis vaikselt ja tasapisi, päev-haaval ajukurdude vahele saabub ilma, et aru saaksidki, et mis nüüd just juhtus.

 

Esimese 14 päevaga märkasin pisikesi kui järjepidevaid muutusi tehes märguandeid, mida pole suutnud tuvastada ja endas tunda juba aastakümneid. Samuti sain teadmisi, mis aitavad mul märgata paremini seda manipuleerimist, mis minuga alateadlikult, järjepidevalt ja igapäevaselt kui “toidu” tarbijaga tehakse.

 

Lühidalt öeldes: see on heas mõttes positiivne ajupesu Su tuleviku keha ja toitumis-stiili hüvanguks. ja ma soovitan seda igaühele, kes soovib oma kehale toitumise mõttes teene teha ning liikuda teadlikult parema suhte poole iseenda ja oma kaalu ning väljanägemisega. Lõppude lõpuks, pole ju midagi halba selles, et teadvustad iseendale, mis see on, mida Sa endale suhu pistad, mil moel Sa selleni jõudsid ja teadmisele, et tegelikult piisab vaid mõnest uuest teadmisest, et see veider ebaproportsionaalne püramiid ja pusle uuesti tükkideks lahti raputada ja uuel moel kokku panema asuda.

Andra tagasiside

Olin omal nahal juba palju dieete proovinud. Tulemusi oli aga mitte püsivalt. Olin enda arvates teoorias tugev,et tean juba toitumisest kõike ja alla andnud, ju olen selliseks loodud, kuid sisemuses mingi hääl ütles mulle midagi on veel mida teha. Wildfit 14 päevane periood andis mu sees olevale häälele kinnitust, et tõesti on veel midagi,iseenda kuulamine ja usaldamine. Kui palju vale informatsiooni meile ette söödetakse, kui palju on mõjutatud meie toitumist harjumused ja lapsepõlv. Kuidas iga suutäis võib muutuda. Müts maha Ericu ja Ermili ees, et leidub inimesi kes soovivad reaalselt silmi avada inimestes. Ootan huviga programmi jätkamist.

Susanna tagasiside

Wildfiti 14-päevasest programmist sain väga palju uusi teadmisi ning terve süsteem läheneb asjadele teistmoodi. Minu mõttemaailm muutus toidu suhtes ikka väga palju ning väga palju muutus ka toidu maitse. See kindlasti oli väärt proovimist ning kindlasti soovitan ka teistele proovida 😊

Malle tagasiside

Minu jaoks oli see esmakordne toitumisalane nõustamine ja olen väga rahul 😉 Aitäh sulle Ermil!

Mai grupi piletite müük on lõppenud. Uus grupp sügisel.

Piletite müük on lõppenud

Pärast registreerumist suunatakse sind piletiostu keskkonda.

NB! Registreeringu kinnitad ainult pileti ostmisega.

 Lisainfo saamiseks kirjuta ermil@omena.ee

bottom of page