top of page

TERAVILI

Mõju meie kehale ja alternatiivid toiduvalmistamisel

TASUTA VEEBISEMINAR
15.11.2022 kell 19.00

🥳 Hea meel on välja kuulutada TASUTA veebiseminaride sarja #TOIDUVABADUS teine seminar ning seekord on teemaks teravili, mis tekitab paljudele inimestele probleeme gluteeni jms tõttu.

👉 Osaledes veebiseminaril saad vastuse küsimustel:

✅ miks me üldse teravilja tarbime?
✅ mida teravili meie kehaga teeb?
✅ mis vahe on gluteenivabal ja teraviljavabal toidul?
✅ millised on tervislikud alternatiivid teraviljale?
✅ kuidas teravilja alternatiive toiduvalmistamisel kasutada?


Veebiseminar kestab umbes 1 h või veidi kauem.

 

ESINEJA

⭐️ Veebiseminaril esineb Kristi Kalda.

Kristi on Delis Cateringi asutaja, kes on aastaid kasutanud oma imemaitsvates ja palju kiidetud küpsetistes ühe komponendina teravilja, kuidas siis teisiti. Kuid pärast WILDFITi programmi läbimist hakkas ta ise tervislikumalt toituma ning soovis ka oma klientidele pakkuda tervislikumat menüüd. See eeldas laialdast eksperimenteerimist kõikvõimalike alternatiivsete jahudega, mis ei sisalda teravilja. ​​

Tänaseks on Delis Cateringi menüüs juba hulgaliselt tervislikke torte, kooke, pirukaid ja maiustusi. Täpsemat menüüd näed SIIN.

Kristi Kalda tegemiste, retseptide tervislike nõuannetga saad olla kursis tema Facebooki lehe kaudu SIIN või Instagrami lehe kaudu SIIN.

⭐️ Veebiseminari modereerib Ermil Miggur.

Ermil on coach, koolitaja ja superviisor, kes on ühe oma tegevussuunana pühendunud terviseprogrammile WILDFIT 90, mis seob omavahel coachingu, psühholoogia ja toitumisteaduse. See programm õpetab Sulle, kuidas muuta püsivalt seda, kuidas mõtled toidust ja sellest, mida sööd.

 

REGISTREERUMINE

 

✍️ Registreeru all oleva vormi kaudu ning saad hiljemalt 15. novembri pärastlõunal ZOOM lingi veebiseminaril osalemiseks. 

 

Hiljemalt 15. novembri pärastlõunal saadame Sulle veebiseminari lingi. Kui postkastis kirja ei paista, siis vaata kindlasti ka rämpspostkasti (gmaili puhul pakkumiste kausta) ning kui ka seal ei ole, siis kirjuta meile info@omena.ee.

PS! Kui Sa mingil põhjusel ei saa otse olla veebiseminaril kohal, siis pole hullu, ka salvestust on võimalik vaadata.

bottom of page