top of page

TERAVILI

Mõju meie kehale ja alternatiivid toiduvalmistamisel

TASUTA VEEBISEMINAR
08.02.2024 kell 19.00

👉 Veebiseminaril saad teada:

✅ miks me üldse teravilja tarbime?
✅ mida teravili meie kehaga teeb?
✅ mis vahe on gluteenivabal ja teraviljavabal toidul?
✅ millised on tervislikud alternatiivid teraviljale?
✅ kuidas teravilja alternatiive toiduvalmistamisel kasutada?

🍞🔥 Seminari teises pooles toimub OÜ Toiduvabadus teravilja- ja suhkruvabade küpsetussegude ametlik esmaesitlus 😍. Tootevalikus on kahte sorti mandlileiva küpsetussegusid ja kahte sorti vegan kreekerite küpsetussegusid + üks üllatus, mis hetkel veel väljatöötamisel 😉.

 

🎁 Lisaks loosime kõigi osalejate vahel välja kingitusi e-poest www.toiduvabadus.ee/pood


Veebiseminar kestab umbes 1,5 h.

 

 

ESINEJA

⭐️ Veebiseminaril esineb Kristi Kalda.

Kristi on Delis Cateringi asutaja, kes on aastaid kasutanud oma imemaitsvates ja palju kiidetud küpsetistes ühe komponendina teravilja, kuidas siis teisiti. Kuid pärast WILDFITi programmi läbimist hakkas ta ise tervislikumalt toituma ning soovis ka oma klientidele pakkuda tervislikumat menüüd. See eeldas laialdast eksperimenteerimist kõikvõimalike alternatiivsete jahudega, mis ei sisalda teravilja. ​​

Tänaseks on Delis Cateringi menüüs juba hulgaliselt tervislikke torte, kooke, pirukaid ja maiustusi. Täpsemat menüüd näed SIIN.

👉 Kristi tegemiste, retseptide tervislike nõuannetga saad olla kursis tema

Facebooki lehe kaudu SIIN või Instagrami lehe kaudu SIIN.

 

⭐️ Veebiseminari viib läbi Ermil Miggur.

Ermil on ettevõtlusmentor, coach, koolitaja ja superviisor, kes on ühe oma tegevussuunana pühendunud terviseprogrammile WILDFIT, mis seob omavahel coaching´u, psühholoogia ja toitumisteaduse.

WILDFIT õpetab, kuidas muuta püsivalt seda, kuidas sa toidust ja söömisest mõtled ning jõuda toiduvabaduseni. Viimase 4 aasta jooksul on Ermil sedasama õpetanud rohkem kui 4500 inimesele.
 

👉 Ermili Facebooki lehe leiad SIIT ja Instagrami lehe SIIT

🍎 Ermil ja Kristi on ka autoriteks eelmisel aastal ilmunud kokaraamatule "Ainus kokaraamat, mida vajad tervislikuks toitumiseks". See oli 2023. aasta üks enim müüdud raamat omas kategoorias (TOP 3). Raamatu leiad Apollo ja Rahva Raamatu kauplustest üle Eesti või saad tellida aadressil www.toiduvabadus.ee.
 

REGISTREERUMINE JA AUHINNAD

 

✍️ Registreeru all oleva vormi kaudu.

Hiljemalt 8. veebruaril kell 18 saadame Sulle veebiseminari lingi. Kui postkastis kirja ei paista, siis vaata kindlasti ka rämpspostkasti (gmaili puhul pakkumiste kausta) ning kui ka seal ei ole, siis kirjuta meile info@omena.ee.

PS! Kui Sa mingil põhjusel ei saa otse olla veebiseminaril kohal, siis pole hullu, kõik registreerunud saavad ka salvestust vaadata.

🎁 NB! Kõigi vahel, kes registreeruvad ja osalevad otse ZOOM kõnes, loosime välja tervislikke kingitusi e-poest www.toiduvabadus.ee/pood 😉.
 

bottom of page