top of page
Healthy Food

Toitumisharjumuste audit

 

Tere! Olen WILDFITi coach Ermil Miggur. Viimase 3,5 aasta jooksul olen aidanud pea 5000 inimesel nende toitumisharjumusi parandada. Selle aja jooksul on kogunenud märkimisväärne pagas teadmisi parimatest praktikatest. 

Olen siiani keskendunud gruppide ja pikemate programmide juhendamisele, aga kuna minu käest on palju küsitud ka personaalset nõustamist, siis jõudsin lõpuks ka selle teemani ning töötasin välja nõustamise formaadi nimega “Toitumisharjumuste audit” 🤩.

Mis on toitumisharjumuste audit?

👉 See on 30-45 minutit kestev nõustamine/coaching, kus vaatame koos üle Sinu toitumisharjumused, tuvastame murekohad ning nõustamise lõpuks oled 2-3 lihtsa nipi/praktika võrra rikkam ning tead, kuidas teha esimesed sammud oma harjumuste muutmiseks.


Mida toitumisharjumuste audit mulle annab?

👉 Personaalse lähenemise: Tegeleme ainult Sinu teemaga, mis tagab just Sinu vajadusest lähtuvad lahendused.

👉 Kiire nõu: Nõustamine kestab kuni 45 minutit ning selle aja jooksul saad lihtsad ja selged juhised, kuidas just Sina saad liikuda paremate harjumuste poole.


Mis teemadega võin pöörduda?

👉 Kõigega, mis vähegi on toitumise ja harjumustega seotud. Näiteks, soovid vähem suhkrut süüa, oled kimpus oma isudega, näksimisega või tahad lihtsalt paremini toituda, aga ei tea, millest võiks alustada.


Mis päeval ja mis vormis nõustamine toimub?

👉 Nõustamised sel aastal AINULT novembris ja  kolmapäeviti ning ZOOM kõnena.

 

Toitumisharjumuste muutmine ei pea olema raske. Kõik suured asjad algavad väikestest sammudest!

Tule proovi järgi! 

Novembri nõustamised on soodushinnaga 45 eurot (tavahind 75).

bottom of page