top of page

WILDFITi 90-päevane väljakutse

7 asja, mida peaksid WILDFITi kohta teadma

1
2
3
4
5
6
7

See EI OLE ajutine detox või lühiajaline puhastuskuur. 
WILDFIT on elustiil ja WILDFIT 90 on mõeldud selleks, et kindla aja jooksul kohaneda uue elu- ja toitumisviisiga.

 

Sa ei ole kunagi näljane. Kas tead neid programme, mis üritavad õpetada, kuidas kalorite vähendamisega (põhimõtteliselt nälgmisega) toime tulla?  See ei ole üks nendest. Sul on iga päev kõht täis ja kaloreid lugema ei pea.
 

Meie treeningunõuded = NULL. Me ei julgusta kunagi (mitte kunagi!) kedagi mitte trenni tegema. Sellegipoolest arvab enamik inimesi, et keha muutmiseks on parim viis treening, kuid tegelikult see pole nii. See on peaaegu alati kinni toidus, mida sööd. Seetõttu keskendub WildFit eranditult toitainete valikutele ja mõtteviisile.
 

Ei mingit "Ma kunagi teen seda" vabandust.  WILDFIT 90 on teadlikult kavandatud ajastatud protsessina, mis aitab sul saavutada olulisi tulemusi 90 päeva jooksul (enamikel juhtudel ka kiiremini). See programm on loodud muutma su elu KOHE.
 

Me ei ilusta: see ei ole alati lihtne. Mõned muudatused tunduvad lihtsad ja teised panevad sind tõeliselt proovile. Seetõttu on grupi ja coachingu tugi hindamatu. Sind toetatakse igal sammul.
 

Spetsiaalseid toite pole vaja osta. WILDFIT 90 ei palu sul selle programmi jooksul osta “spetsiaalseid toite” või “toidulisandeid”. Kõiki toiduained, mida vaja läheb, leiad suurematest toidupoodidest.
 

See on palju rohkem kui toitumisprogramm. WILDFIT 90 on ka tohutu isikliku arengu teekond. Sa jõuad suurema selguseni, miks oled teinud seni just niisuguseid valikuid ja kuidas luua oma elus jätkusuutlikke muutusi (köögis ja väljaspool).

Mida WILDFIT 90-päevane väljakutse sisaldab?

WildFit programm

WILDFIT 90-päevane väljakutse sisaldab:

36st videost koosnevat treeningprogrammi, mida juhib WILDFITi asutaja Eric Edmeades. (NB! Videoid on võimalik vaadata inglise või vene keeles)

Veebipäevikut ja oma edusammude jälgimise tööriistu. (NB! Tööriistad on inglise keeles.)

 

Eluaegset ligipääsu WILDFITi platvormil olevale 36st videost koosnevale treeningprogrammile.

 

Living WILDFIT e-raamatut (NB! raamat on inglise keeles), mis aitab sul pärast programmi läbimist WILDFITi järgi edasi elada.

 

Privaatset Facebooki gruppi koos coachingu’ga, et toetada sind kogu programmi vältel.

 

18 veebi-coaching’ut (Zoom) WILDFITi coach’i Ermil Migguriga.

 

Kõigi 18 veebi-coaching’u sessiooni salvestust juhuks, kui sa ei saa otse osaleda (ligipääs salvestustele kehtib kuni 6 kuud pärast programmi lõppu).

 

+

BOONUSENA


Saad kingituseks WILDFITi e-kokaraamatu (inglise keeles).


7 videost koosnev koolitus, kus Delis Cateringi asutaja Kristi Kalda jagab häid toiduga seotud nippe ja nõuandeid + retsepte, just neid, mis parasjagu sellesse nädalasse sobivad.

Koos boonustega on 90 päeva hind 1290 eurot

Enesearengufestivali SOODUSPAKKUMINE

VÕI

3x133 eurot

Kehtib, kui tasud esimese osamakse  täna 22.07.2023

377 eurot

Kehtib ainult täna 22.07.2023

Täna liitudes saad KINGITUSEKS ka WILDFITisõbraliku kokaraamatu "Ainus kokaraamat, mida vajad tervislikuks toitumiseks"

Uus grupp alustab 4. september 2023.

Raha tagasi garantii

Pole juhus, et 90% inimestest, kes osalevad WILDFITi 90-päevasel väljakutsel, ka lõpetavad selle edukalt. WILDFIT on mitmete aastate jooksul tuhandete klientidega töötades hoolikalt loodud ja täiustatud programm.

Usume kindlalt, et WILDFIT aitab sul täita oma tervisega seotud eesmärke. Samas, kui sa läbid 90-päevasest programmist vähemalt 80% ja pole saavutanud ühtegi positiivset muutust, anname sulle hea meelega 100% raha tagasi.
 

bottom of page