top of page

Miks me armastame suhkrut?

TASUTA VEEBISEMINAR
07.11.2023 kell 19.00

🤔 Oled Sa kunagi mõelnud…

  • miks sa armastad magusat?

  • miks magusast kunagi küllalt ei saa

  • miks on magusast nii raske loobuda?

  • miks on suhkur kõige sees?

  • miks magusa (ka tervisliku) söömine paksuks teeb?

 

👍 Kui vastasid kasvõi ühele küsimusele JAH, siis oled õiges kohas.


👉 Sellel seminaril saad vastuse kõigile nendele küsimustele ning ka mõne lihtsa nipi, kuidas magusat veidi vähem armastada ehk siis, kuidas saada oma magusaisud kontrolli alla 🤩.

 

Veebiseminar kestab veidi üle 1 h.


 

LISAMATERJAL

 

👉 Kõik osalejad saavad oma mailile PDF faili suhkru erinevate nimedega, mis on poes abiks lisatud suhkrute leidmisel. Selles nimekirjas on pea 60 nime. Lihtsalt õudne, eks!? Miks üldse suhkrul on nii palju nimesid? Vot sellest ja ka teistest toidutööstuse manipulatsioonidest räägime lähemalt juba veebiseminaril 😉.


 

REGISTREERUMINE

 

✍️ Seminar on tasuta, kuid vajalik on registreerumine allpool oleva vormi kaudu.

 

Hiljemalt 7. novembri pärastlõunal saadame Sulle veebiseminari lingi. Kui postkastis kirja ei paista, siis vaata kindlasti ka rämpspostkasti (gmaili puhul pakkumiste kausta) ning kui ka seal ei ole, siis kirjuta meile info@omena.ee.

 

PS! Kui Sa mingil põhjusel ei saa otse olla veebiseminaril kohal, siis pole hullu, me saadame kõigile registreerunutele ka salvestuse.

NB! Samas, pea meeles, et kõige parem on otse ZOOM kõnes kohal olla, sest siis saad ka küsimusi küsida😉.


 

ESINEJA

 

⭐️ Veebiseminari viib läbi Ermil Miggur.


Ermil on coach, koolitaja ja superviisor, kes on ühe oma tegevussuunana pühendunud terviseprogrammile WILDFIT, mis seob omavahel coaching´u, psühholoogia ja toitumisteaduse.
WILDFIT õpetab, kuidas muuta püsivalt seda, kuidas sa toidust ja söömisest mõtled. Viimase kolme aasta jooksul on ta sedasama õpetanud rohkem kui 4000 inimesele.


Ermil on ka kaasautoriks sellel aastal ilmunud tervislikule kokaraamatule "Ainus kokaraamat, mida vajad tervislikuks toitumiseks".
.
👉 Ermili tegemisetega saad kursis olla Instagrami kaudu: www.instagram.com/ermilmiggur


👉 Facebooki kaudu: www.facebook.com/ErmilMiggurConsulting


🍎 "Ainus kokaraamat, mida vajad tervislikuks toitumiseks" leiad Apollo ja Rahva Raamatu kauplustest üle Eesti või saad tellida aadressil www.toiduvabadus.ee.

Registreeru siin
bottom of page